دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶ | چاپ | نامه الکترونیک

 
باطلاع دانشجویان موسسه علامه دهخدا می رساند:

با توجه به شرایط پیش آمده و عدم امکان مراجعه حضوری به موسسه بدیهی است که روال انجام برخی از امور آموزشی
تا اطلاع ثانوی تغییر خواهد کرد،لذا به موارد ذکر شده در ذیل توجه فرمایید:
 
- فارغ التحصيلان عزيز قبل از مراجعه حضوري به موسسه براي انجام امور فارغ التحصيلي جهت هماهنگي با امور فارغ التحصيلان با شماره 02833654477 تماس بگيرند.

- دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد جهت دفاع پايان نامه هماهنگي هاي لازم را با مديران گروه انجام داده و همچنين كساني كه نياز به تمديد پروژه دارند با واحد آموزش به شماره 02833651395 الی 6 تماس حاصل فرمايند.

- كليه كارهاي مربوط به كارورزي و پروژه دانشجويان مقطع كارشناسي طبق روال عادي انجام خواهد شد و دانشجويان جهت انجام كارهاي مربوطه با مديران گروه و استاد راهنماي خود هماهنگي لازم را انجام دهند. درصورت نیاز به معرفی نامه جهت ورود به محل کارآموزی خود نیز درخواست گواهی اشتغال دهید و جهت اخذ آن جهت ارسال آن از طریق پست، با اداره آموزش تماس برقرار نمایید.
 

- همچنين دانشجویان عزیز توجه فرمایند با توجه به ابلاغیه وزارت علوم به شماره 863/2 مورخ 99/1/11، مبنی بر اختیار دانشجو جهت حذف ترم بدون احتساب سنوات تحصیلی و یا حذف برخی از دروس لازم است در ابتدا فرم مربوط به درخواست حذف ترم 982 را (دانلود) نموده و حداکثر تا 3 اردیبهشت 99  با هماهنگی اداره آموزش نسبت به ارسال آن از طریق فکس به شماره 02833651398 یا ایمیل موسسه  این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید  جهت بررسی در شورای آموزشی اقدام نمایید .تاريخ ذكر شده به هيچ وجه قابل تمديد نيست.
 
 
تذکر: بعلت حذف برخی از دانشجویان در این ترم ممکن است کلاسهای این ترم از حد نصاب كمتر شود یا در ترم آتی نیز به حد نصاب نرسد. لطفا اين نكته را مدنظر داشته باشید.