يكشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲ | چاپ | نامه الکترونیک

 
اطلاعیه مهم زمان دریافت کارت امتحانات پایان ترم نیمسال اول 1399-1400
 
 
با توجه به آغاز امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی 99-400 از 99/10/27، لطفا کلیه دانشجویان محترم موارد ذیل را با دقت مطالعه و نسبت به رعایت آنها توجه لازم نمایند و در اسرع وقت اقدام به پرینت کارت امتحان خود نمایند:
با توجه به آغاز صدور کارت امتحانات از روز دوشنبه مورخ 99/10/15 دانشجویان محترم لازم است با مراجعه به سامانه سیدا چنانچه دارای نواقص پرونده می باشند به منظور تهیه کارت امتحان خود می بایست دراسرع وقت نواقص پرونده خود را رفع نمایند. در غیراینصورت عواقب عدم امکان دریافت کارت امتحان برعهده شخص دانشجو خواهد بود. همچنین توجه به موارد زیر در راستای تهیه کارت امتحانات پایان ترم الزامی می باشد:
 
  • انجام هماهنگی لازم با واحد مالی موسسه و اقدام به تعیین تکلیف بدهی مالی خود.
 
  • انجام ارزشیابی اساتید در سامانه قبل از پرینت و تهیه کارت امتحان الزامی می باشد.
 
  • داشتن کارت امتحانی جهت احراز هویت کارشناسان آموزش در جلسه امتحان الزامی است.
 
 
امتحانات پایان ترم با نظارت کارشناسان محترم آموزش موسسه برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان 15 دقیقه قبل از شروع آزمون جهت احراز هویت الزامی می باشد. (در صورتی که از لپ تاپ استفاده میکنید می بایست در مواقع لزوم وب کم خود را روشن نمایید و در صورتی که سیستم کامپیوتری فاقد وب کم دارید،نرم افزار ادوب کانکت را نیز بر روی موبایل خود نصب نموده و همزمان علاوه بر سیستم با گوشی نیز وارد کلاس مجازی شده تا کار احراز هویت انجام گیرد.)
 
  • نکته: به منظور احراز هویت در امتحانات غیر حضوری،دانشجویان باید ضمن رعایت پوشش کامل و مناسب، کارت ورود به جلسه خود را در کل زمان امتحان به همراه داشته به این معنی که اگر در هر لحظه از امتحان چه استاد و چه دیگر کارشناسان درخواست کنند دانشجو باید نسبت به روشن کردن وب کم لپ تاپ و یا دوربین گوشی خود اقدام نمایند تا ضمن انجام احراز هویت،کارت ورود به جلسه دانشجو مورد رویت قرار گیرد.
 
دانشجویان پس از شروع آزمون توسط استاد مربوطه به پاسخگویی سوالات آزمون می پردازند و در نهایت پاسخ ها را در پاسخنامه با درج مشخصات خود در کادر مشخص شده بهمراه امضا و اثر انگشت خود به ID یا آدرس ایمیل اعلام شده مدرس، ارسال نمایند.
 
نکته: دانشجویان می بایست قبل از امتحان به تعداد کافی از برگه امتحانی پرینت و آماده نمایند. در صورتی که ارسال پاسخها غیر از سربرگ باشد، به هیچ عنوان پاسخها پذیرفته نیست و تصحیح آن توسط استاد انجام نخواهد گرفت.
 
دانشجویانی که تداخل امتحان دریک سانس دارند، نهایتا تا روز دوشنبه مورخ 15 دی ماه با آموزش تماس برقرار نمایند.
 
 در صورت غیبت در آزمون، درس دانشجو حذف خواهد شد و امتحان مجدد به هیچ عنوان انجام نخواهد پذیرفت.
 
 
‼️تذکرات مهم ‼️
 
دانشجویان می بایست قبل از امتحانات، اقدامات لازم جهت بررسی های فنی اتصال به "ادوب کانکت" و "عضویت در گروه های واتساپ دروس" خود را انجام داده و مسئولیت آماده سازی آنها بعهده شخص دانشجو خواهد بود. مسئولیت بروز مشکل درحین  یا شروع امتحان غیرحضوری بدلیل مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری(قطعی اینترنت، قطعی برق ، عدم وضوح کافی اسکن پاسخنامه، ناخوانا بودن پاسخنامه ها، عدم قید مشخصات دانشجویی روی برگه پاسخنامه، نداشتن شماره واتساپ استاد و ... ) به عهده شخص دانشجو خواهد بود.
 
اگر دانشجویی بعد از ارسال پاسخ نامه به واتساپ استاد و یا بعد از زمان امتحان نسبت به پاک کردن پاسخ نامه اقدام نماید این کار به منزله تخلف در امتحان محسوب شده و نمره ای برای دانشجو تعلق نمی گیرد و موضوع در کمیته انضباطی تصمیم گیری خواهد شد.
⚠️⚠️ در صورت گزارش رخداد تقلب و تخلف برای دانشجو از سوی استاد یا کارشناسان آموزش ،  در کمیته انضباطی موسسه بررسی و عواقب آن بعهده شخص دانشجو خواهد بود.
 
 
 
درج امضا و اثر انگشت در محل مشخص شده الزامی است.
ارسال پاسخ سوالات در هر شکلی به غیر از پاسخنامه فوق غیرقابل قبول است.
چاپ به تعداد مکفی از پاسخنامه ها ضروری است.(برای هر امتحان  2 الی 3 پرینت در نظر بگیرید)
دقت داشته باشید در موقع تهیه عکس از جواب هر سوال در امتحانات و پس از آن ارسال به مدرس مربوطه، کل صفحه سربرگ می بایست قابل مشاهده باشد.
 
با آرزوی موفقیت وسلامتی