پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱ | چاپ | نامه الکترونیک

 اطلاعیه در خصوص اخذ کارت ورود به جلسه امتحانات حضوری
 
دانشجویان عزيز میتوانند از امروز پنجشنبه مورخ ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۱ کارت ورود به جلسه خود را از طریق پروفايل خود‌ در سامانه سيدا اخذ نمایند.
 
لطفا نکات ذیل را مد نظر قرار دهيد:
1-  اخذ کارت مستلزم تسویه حساب مالی میباشد.لذا دانشجویانی که به امور شهریه بدهکارند لازم است بدهی خود را به صورت الکترونیکی و از طریق پروفايل خود پرداخت و سپس کارت خود را دریافت نمایند.
 2-  در صورت مسدود بودن پروفايل خود از نظر آموزشي، سريعا نسبت به رفع آن اقدام فرمائيد.
 3- قبل از پرینت کارت، لازم است فرم های ارزیابی اساتید را بصورت کامل پر نمایید.(دقت فرمائید ارزشیابی در دو بخش دروس عمومی و معارف می باشد که می بایست بصورت کامل پر شود.)
4- به منظور پرینت کارت ورود به جلسه خود، مسیر زیر را طی کنید:امور آموزشی - کارت امتحان -  انتخاب فرمت  pdf و چاپ (پس از دانلود مي توانيد اقدام به چاپ نماييد)
5- دقت کنید که کارت ورود به جلسه باید شامل مشخصات دانشجو بهمراه عكس،نام دروس، تاريخ و ساعت امتحان و شماره صندلی باشد.
 
 همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری امتحان الزامی است و از حضور دانشجویانی که کارت ورود به جلسه و كارت واکسن به همراه نداشته باشند، جلوگیری بعمل خواهد آمد.زدن ماسک نیز الزامی می باشد.
 
‼️توجه‼
 
دانشجویان توجه داشته باشند تمامی امتحاناتی که در کارت ورود به جلسه تاریخ امتحان ثبت شده است،در این ترم بصورت حضوری است و غیبت در امتحان به منزله حذف درس خواهد شد.
 
 
موفق و پیروز باشید